Jdi na obsah Jdi na menu

Štítarské týmy budou startovat na nejprestižnějším závodě v ČR

9. 9. 2017

Náš tým mužů i žen, se 28.10.2017 vydá na 18. ročník Soutěže o putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2017. Tato soutěže považována za nejprestižnější závod v České republice.

Letos bude startovat celkem 205 týmů v kategoriích muži, ženy. Týmy z celé republiky doplňují týmy i ze Slovenské republiky. Náš okres budou zastupovat SDH Štítary muži, SDH Štítary ženy a SDH Oprechtice muži.

Ze závodu vysílá přímý přenos internetová televize Fire.tv

Odkaz na přímý přenos najdete v den závodu na našich stránkách a facebooku.

Video loňského vítěze - Bezděkov pod Třemšínem

 

STARTOVNÍ LISTINA ročníku 2017 :

MUŽI :

1 Hartmanice SY
2 Oldříš SY
3 Desná SY
4 Telecí SY
5 Nedvězí SY
6 Květná SY
7 Perálec CR
8 Zderaz CR
9 Přívrat UO
10 Široký Důl SY
11 Nevšová ZL
12 Bohdalín PE
13 Milotice nad Bečvou PR
14 Hrabůvka PR
15 Zderaz B CR
16 Větřkovice OP
17 Zbožnov CR
18 Vyšní Lhoty FM
19 Olešná HB
20 Bílovice PV
21 Bašnice JC
22 Benetice TR
23 Nižne Ružbachy SVK
24 Lavičky ZR
25 Zbora SVK
26 Plumlov PV
27 Jeleni Letohrad UO
28 Babice VS
29 Chrášťany LT
30 Nevcehle JI
31 Čikov TR
32 Únětice PJ
33 Louňovice pod Blaníkem BN
34 Mladoňovice TR
35 Velké Hoštice OP
36 Pasohlávky BV
37 Trnava TR
38 Stará Říše JI
39 Oponešice TR
40 Krasonice JI
41 Dehtín KT
42 Žernovník BK
43 Trnov RK
44 Letohrad Kunčice B UO
45 Vrbice A KI
46 Novosedly ST
47 Draci Chást PB
48 Francova Lhota A VS
49 Horní Lhotice TR
50 Uněšov PS
51 Valdice JC
52 Chotěmice TA
53 Žebnice PS
54 Štítary DO
55 Oprechtice FM
56 Hostětín UH
57 Brumov B ZL
58 Sedlčany PB
59 Karolín KM
60 Ruskovce SVK
61 Polomka SVK
62 Pavlice A SVK
63 Bijacovce SVK
64 Hasiči KL Auto Jasenove SVK
65 Stupné SVK
66 Štola "A" SVK
67 Žakovce SVK
68 Ďurďové SVK
69 Topolecká SVK
70 Jarovce SVK
71 Kyselica SVK
72 Pavlice B SVK
73 Štola "B" SVK
74 Sveržov SVK
75 Trstie SVK
76 Šenkvice SVK
77 Kůty SVK
78 Břevenec OL
79 Kožušany - Tážany OL
80 Jesenice PB
81 Pustkovec OS
82 Zahnašovice KM
83 Oldřišov OP
84 Nesvačilka BO
85 Malá Skála JN
86 Jezeřany-Maršovice ZN
87 Záchlumí UO
88 Hrobice PA
89 Vysoké Pole ZL
90 Benešov u Semil SM
91 Chvalovice ZN
92 Jirkov JN
93 Stradouň UO
94 Bilý Potok JE
95 Křenovice PR
96 Podůlší JC
97 Tvarožná BO
98 Pavlov výběr SU
99 čeperka N PA
100 Krásná Ves JN
101 Mirošov ZL
102 Dešná JH
103 Březnice PB
104 Božejovice TA
105 Tatobity SM
106 Mokrá BO
107 Dalovy BE
108 Luboměř NJ
109 Závada A OP
110 Sobíšky PR
111 Nová Dědina OL
112 Katov BO
113 Hlubočky OL
114 Krotějov Sport TA
115 Dolní Lhota OS
116 Milenovice PI
117 Plinkout OL
118 Skrýchov u Malšic TA
119 Měrotín OL
120 Louky ZL
121 Vrchoslavice PR
122 Ludéřov OL
123 Dubenec TU
124 Letohrad Kunčice D UO
125 Křížkový ujezdec PH
126 Košťálov SM
127 Jílové u Držkova JN
128 Slapy B TA
129 Morkovice KM
130 Ves Touškov PJ
131 Olešnice OL
132 Třebihošť TU
133 Hodějice Vy
134 Český Rudolec JH
135 Prosetín CR
136 Černovice BK
137 Pšánky HK
138 Smidary HK
139 Tošovice NJ
140 Oprechtice DO
141 Ústrašice B TA
142 Srubec CB
143 Moravany PA
144 Závada B OP
145 Zhoř u Tábora TA
146 Mostkov SU
147 Střelice OL
148 Osík SY
149 Horní Žukov CT
150 Valšovice PR
151 Buková PB
152 Doloplazy u Nezamyslic PV
153 Slapy A TA
154 Želetava TR
155 Lanšperk UO

ŽENY :

1 Polička SY
2 Explosia Firesport PA
3 Kamenec SY
4 Desná SY
5 Jeřmanice LI
6 Hodějice VY
7 Morkovice KM
8 Krasice PV
9 Dětkovice VY
10 Benešov u Semil SM
11 Miroslav ZN
12 Oldříš SY
13 Nedvězí SY
14 Chrašťany LT
15 Krásná Ves MB
16 Sychotín B BK
17 Louňovice pod Blaníkem BN
18 Radíkov PR
19 Stará Říše JI
20 Skrochovice OP
21 Malá Skála B JN
22 Nedašova Lhota ZL
23 Černovice BK
24 Marpus OS
25 Zahnašovice KM
26 Dulov SVK
27 Spišský Štvortok SVK
28 Kuty SVK
29 Dežerice SVK
30 Spišská Sobota SVK
31 Ihriště SVK
32 Jarovce SVK
33 Nová Dědina OL
34 Ostrov u Macochy BK
35 Špičky PR
36 Hrobice PA
37 Vranovice PB
38 Vlachovice ZL
39 Slapy TA
40 Košťálov SM
41 Ústrašice TA
42 Olešnice OL
43 Zavada OP
44 Holice PA
45 Slepotice PA
46 Břevenec OL
47 Dražovice VY
48 Štítary DO
49 Cholina
OL
50 Lezník SY