Jdi na obsah Jdi na menu

Povánoční fotbálek 28.12.2013

31. 12. 2013

                                    Turnaj družstev SDH v sálovem minifotbálku.

  Dne 28.12.2013 pořádalo SDH Štítary fotbalový turnaj v tělocvičně Základní školy v Hostouni.

Uspořádání turnaje, mělo dva důvody :  Aktivně vyplnit pauzu mezi soutěžními sezónami

                                                         Setkání s kolegy hasiči, se kterými se během dlouhé zimní soutěžní pauzy téměř vůbec nevidíme.

  S tímto nápadem přišli členové našeho SDH : velitel soutěžního družstva A    Petr Lešek  (strojnické eso PETRAS ) a člen soutěžního družstva A   Lukáš Macht ( proudař ZADAR ). Samozřejmě, že z naší strany se jednalo o špionáž, zjistit v jaké formě se po fyzické stránce nachází konkurenční týmy SDH a tím pádem, na co se můžeme připravit v soutěžní sezóně 2014 :-)

  V sobotu dopoledne se do soutěže přihlásilo Osm týmů SDH a Dva " nehasičské týmy Traktoru Holubeč ", kterým udělil vyjímku startovat v turnaji, starosta SDH Štítary p. Jaroslav Lešek st.

  Pro účastníky turnaje : sportovce, trenéry, maséry, týmové lékaře, manažery, sponzory :-) manželky, přítelkyně a fanoušky bylo připraveno malé pohoštění v místní " kantýně " našeho SDH . Tohoto neméně důležitého úkolu, se ujaly členky ženského soutěžního družstva  Vlasta Lešková a Kamila Pokorná . U grilu pak následující sestava : Petr Lepič, Míra Hodina, Zbyněk Veselý a jako odborný dohled a výstupní kontrola :-) náš Čestný starosta SDH   p. Václav Lepič.  Musím konstatovat, že již zmíněná obsluha se o " své klienty :-) " starala na výbornou !!! Při pauze v obsluhování si chlapci odskočili na hřiště a děvčata " do kotle " mezi diváky fandit, hlavně pak pořádajícímu týmu SDH Štítary.  

  Velké poděkování též patří panu Rozhodčímu  Vratislavu Leškovi, za jeho profesionální výkon v nelehké roli sudího. Zároveň se p. Rozhodčímu omlouváme za pozdní příjezd TAXI našeho SDH a tím námi způsobené omrzliny při čekání. Naštěstí tohle nedopatření nemělo žádný vliv na funkci :-) ( rozhodčího ).      Vráťo  DÍKY !!!!

  Poděkování patří i veliteli soutěžního družstva  P. Leškovi a  P. Lepičovi, za jimi zhotovené branky dle směrnic FIFA :-)

  Dále p. Miroslavu Rauchovi, starostovi MěÚ Hostouň a paní ředitelce Základní školy v Hostouni za poskytnuté prostory tělocvičny, bez které by turnaj nebylo možné uspořádat.

  Díky všem aktivně zainteresovaným a všem zůčastněným.

Zůčastněné týmy :  SDH Štítary družstva A  a  B

                             SDH Hostouň

                             SDH Strýčkovice

                             SDH Vidice

                             SDH Újezd sv. Kříže

                             SDH Křenovi

                             Traktor Holubeč družstva  A  a  B

  Děkujeme !!!

  Celý turnaj všichni přežili bez újmy na zdraví a mohli se zůčastnit nástupu k vyhlášení výsledků.

  Výsledková listina :    1.místo     SDH Hostouň

                                  2.místo     Traktor Holubeč A

                                  3.místo     SDH Štítary  A

  Členové pořádajícího SDH Štítary se na Vás těší znovu za rok !!!!nastup-k-vyhlaseni-vysledku.jpgkapitan-acka-predani-diplomu.jpgsdh-stitary-a-i-b-tym.jpg